NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


O mě
NĚCO MÁLO O MĚ

Co o sobě napsat a jak se představit?

Ráda bych se uvedla takovým způsobem, abych ve vaších očích vypadala věrohodně, chytře, úspěšně a vůbec, že jsem někdo, kdo má div ne svatozář nad hlavou, že jedinou mojí hnací životní silou je pomáhat druhým, a to nejlepší co můžete v životě udělat je navštívit mě.

Ale já nevím, jaký človíček čte tyto řádky, co hledá, co požaduje, jaké má potřeby a jaké životní radosti či strasti ho v jeho životě provází. A tak se tady představím prostě tak jak to cítím.

JSEM ČLOVĚK!

Jsem žena, manželka a matka tří dětí. Už jenom těmito přívlastky je můj život víc než skvělý. Jsem člověk, který žije tak, jak to cítí. Když jsem šťastná, všichni to vidí. Když je mi smutno, nebo mě něco trápí, neskrývám to za masku alá HAPPY Monika, tak jak je v dnešní době moderní. Pokud mám potíže, snažím se je řešit a vidět věci z té lepší stránky (na fňukání je času vždycky dost).

Jsem zcela obyčejný tvor rodu homo sapiens, který má také své radosti, starosti (příležitosti k růstu), prostě jako každý jiný.

Určitě si řeknete co vám tedy mohu nabídnout?

Nabízím vám SEBE! Bez falší a lží, že mi na vás záleží. Záleží mi na vás! A pokud ne, určitě to poznáte, neumím totiž nic skrývat. Celou svou duší se budu snažit vás uvést do stavu relaxace, odpočinku, zmírnit váš stres. Budu se snažit najít způsoby, jak vám pomoci od různých bolestí (fyzických i duševních).

Chtěla bych být vaším světýlkem na cestě k radosti, lepšího života a poznáním, které vám život a tento svět přináší. Nabízím své srdce, své dlaně, své uši a své znalosti, které díky vám neustále prohlubuji. Učíte mě trpělivosti, vytrvalosti a posilujete moji víru.

Díky vám se stávám lepším člověkem!

Děkuji, že jste a těším se na naše setkání.

s úctou vaše Monika.

 

 

 

MmM4Z