NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


Masáže

Masáže

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomohou Vám udržovat zdraví v přirozeném stavu. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí Vám dosáhnout denních cílů s větším klidem. Lidské tělo potřebuje lidský dotek, jeho léčivá moc odstraňuje stres a dodává blahodárný pocit zdraví. Dopřejte sobě i svým blízkým uklidňující a uvolňující zážitek.

K čemu slouží a je dobrá masáž
Masáže mají účinek na většinu částí lidského organismu. V první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, nervy, srdce, cévy, dýchací aparát, klouby, šlachy, samozřejmě vnitřní orgány a některé žlázy.

Podkožní vazivo
Dochází ke zrychlení odstraňování přebytečné vody a škodlivých látek.

Šlachy
Masáž odstraňuje nahromaděné škodlivé látky, tuk a vodu. Ty se v těle usazují především způsobenou velkou námahou nebo naopak nečinností.

Klouby
Masáží zrychlíme krevní oběh, tím i příjem okysličené krve a dojde k vyplavení škodlivých látek. Mezi škodlivé látky které se hromadí v kloubech patří kysličník uhličitý, kyselina mléčná, máselná a kreatinin.

Kosterní svalstvo
Pravidelnou masáží dochází k odstranění únavných látek a k prokrvení. Při přechodu šlach na svaly, což jsou místa většinou špatně prokrvená, se objevují zatvrdliny. Objevují se u sportovců a nebo u lidí kteří trpí svalovou nečinností. Bolestivé zatvrdliny snižují výkon svalů a proto jim masáží přineseme velkou úlevu.

Mízní systém
Mízou odvádíme odpadové látky, mikrobiální jedy a choroboplodné výpotky. Nejvíce bývají postiženy dolní končetiny.

Dýchací aparát
Prohlubuje se dech a zvyšuje kapacita plic.

Zažívací trakt
Účinek se projevuje zvýšenou chutí k jídlu, zvyšováním vylučování kyseliny solné žaludeční sliznicí a zvýšeným vylučováním žluče.

Dobře provedená masáž tedy harmonizuje organismus jako celek a pokud je pravidelná může podstatnou mírou zlepšit zdravotní stav.


MWY4YjhjYj