NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


» Relaxační masáže

Relaxační masáž

Pokud se cítíte unaveni, vyčerpáni, jste ve stresu či napětí je pro vás relaxační masáž velmi dobrým prostředkem, který napomáhá k odstranění těchto projevů.

Velmi významné účinky má masáž proti stresu, podrážděnosti, únavě, depresi, nervozitě, bolesti hlavy, nespavosti apod.

I při samostatných projevech těchto příznaků je masáž velmi účinná. Snižuje nervozitu a navozuje stav uklidnění a uvolnění. Je prokázáno, že může zmírnit depresi, pomáhá zmírnit úzkost a to dokonce účinněji než většina forem cvičení. Relaxační účinky masáže se projevují rovněž jako posilující faktor pro zdravý spánek.

Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zlepšuje prokrvení svalů a tedy i látkovou výměnu , která napomáhá k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla. Důležité je také ovlivnění nervového systému a jednotlivých orgánů skrze reflexní plošky a energetické dráhy (meridiány).

Její provedení je volnější, jemnější, provádějí se delší, klidnější tahy, při nichž se propojuje celé tělo. Vynechávají se zcela masážní hmaty jež by byly bolestivé či jinak nepříjemné.

Relaxačná masáž tedy napomáhá při odstraňování únavy a k celkovému osvěžení. Používá se jako prostředek ke zlepšení fyzické i duševní kondice. Pravidelná masáž pomáhá uchovat zdraví, krásu a energetickou rovnováhu.Posiluje imunitu organismu a tím snižuje náchylnost k různým onemocněním.Odstraňuje stres, napětí, bolesti svalů, zmírňuje bolesti hlavy a problémy se spánkem.

MASÁŽ = PREVENCE

MASÁŽ = RELAXACE

MASÁŽ = ZMÍRNĚNÍ STRESU A ÚNAVY

MASÁŽ = LÉČBA DOTEKEM

 

ZWU4MDZk