NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


» Medová masáž

Detoxikační masáž medem

Masáže medem jsou staré a ověřené postupy léčitelství. Masáž medem je technika, která působí ve spojení rukou s medem nanášeným na kůži, jako vysávání, nebo pumpování. Tak vlastně odstraňuje staré strusky a jedy z tělesných tkání. Medová masáž celý organismus silně oživuje, působí až do hloubky tkání a je vhodná také při kloubních chorobách.

Při medové masáži se odstraňují z organismu toxiny - jedy z životního prostředí, potravin a léků, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány, za použití tzv. pumpování "vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí.

Při masáži taktéž dochází díky vzniklému podtlaku mezi tělem a dlaněmi maséra k prokrvení kůže. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni. Občas můžou nastat krátkodobé doprovodné reakce jako je drobná vyrážky, bolest hlavy či únava. Znamená to, že masáž začíná působit. V tomto případě se doporučuje klid, pohyb na vzduchu a hlavně dodržovat pitný režim, který napomáhá vyplavování škodlivin.

Pokožka je po masáži hladká, jemná, příjemná, krásně voní po medu. Není vhodné se ten den pak umývat mýdlem pouze vodou. Mýdlo zanáší póry. Nemusíte se bát, že z masáže budete odchazet ulepení, ale naopak - Vaše záda budou krásně čistá a Váš organismus detoxikován.

Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. Nově také na přání klienta na ploskách nohou, kde jsou ukryty reflexní zóny všech orgánů. Jako u ostatních přírodních léčení, může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty.

Masáž je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, trávících obtížích, onemocnění kloubů a revmatismu, plísňových onemocněních vnitřních orgánů, oslabení jater a ledvin, při rýmě a zánětech dutin, menstruačních problémech atd. Naopak se masáž nedoporučuje u alergie na med, extrémně citlivé pokožky nebo rankách na těle.

M2Q3N2Fl