NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


Můj příběh
Moje cesta k masérství

Tento příběh píšu jako poděkování sobě samé za statečnost jít za svým snem, a svým blízkým, kteří mě v těžkých začátcích podpořili.


Často se mě klienti ptají, jak dlouho masíruju. No a já odpovím: oficiálně pár let, ale jinak snad celý život. Tak nějak jsem k tomu tíhla snad odjakživa. A když mě kamarádka, nebo kamarád požádali o masáž, tak jsem běžela hned jak to šlo. Neříkám, že to bylo denně, ale bylo.


Nicméně oficiálně jsem se pro tuto činnost nemohla rozhodnout nikdy. Pořád bylo nějaké omezení. Nějaké zdůvodnění proč to nejde, se vždycky našlo. A hlavní důvod byl strach, že se tím neuživím.  Byl fakt obrovský. Bylo třeba splácet hypotéku, děti byli malé a pořád nějaké výdaje do školy atd. atd. však to znáte. Navíc odmala mě doma učili, že přijatelná budu jen tehdy, když budu výkonná. A tak jsem se snažila být výkonná jak jen to šlo. Mužskou energii v sobě jsem posilovala, zatímco ženskou část jsem potlačovala. A to všechno proto, abych mohla být výkonná, nosila domů co nejvíc peněz….a být tak přijatelná pro své nejbližší okolí.
Ale jak už to někdy v životě bývá….člověk míní a pánbůh mění. Má dušička to chtěla úplně jinak a tak si to taky zařídila.
Vyzkoušela jsem spoustu zaměstnání. Ikdyž jsem byla šikovná , tak to prostě nebylo ono. Prostě pomalu a jistě ze mě prchala radost ze života.Nakonec vše dospělo do bodu, kdy jsem onemocněla poprvé….velice rychle jsem zhubla a nikdo nevěděl proč. Dnes už to vím….byl to hlas mé duše, která se už na to nemohla dívat.
Když jsem opět onemocněla, už jsem si byla jistá, co to znamená. To moje duše ke mně promlouvala, abych si uvědomila, že jsem přišla na svět kvůli něčemu jinému a ne se hnát za výdělkem a plnit roli úspěšné ženy! Pokaždé, když jsem nastoupila do jakékoliv práce, vše se znovu opakovalo. Neříkám, že to bylo hned na druhý den, ale doba kdy jsem mohla chodit do zaměstnání, se zkracovala. Dokonce jsem musela i navštívit psychologa a psychiatra, chodila na různá sezení, ale vše marno ať jsem se snažila sebevíc. Pokaždé jsem onemocněla. Nechápala jsem to. Co se děje? Otázka za otázkou.  V čem je problém?  Okolí, i to moje nejbližší to nechápalo, a chvíli se domnívalo,že jsem líná a nechce se mi pracovat.  To jsem snášela velice těžce. A ta bezmoc byla k neunesení. Jak chcete vysvětlit okolí, že nemůžete chodit do PRÁCE?!!!! Jednoho krásného dne jsem sebrala veškerou odvahu, kterou jsem v sobě měla a rozhodla se!

Nikdo nechodí v mých botách, aby věděl jestli se mi jde dobře, nebo mě tlačí. Myslete si o mě co chcete, říkávala jsem si, ale já už se nedám. Je to můj život a půjdu a poslechnu se. Já vím, může to znít jako klišé,ale tak nějak to opravdu bylo. Sice to nebylo jednoduché rozhodnout se, ale musela jsem zkusit živit se tím, co mě baví. Pokud to nevyjde nevadí, alespoň jsem to zkusila, říkávala jsem si. A samozřejmě to nebylo nic jiného než masírování a péče o lidičky! Smile Zjistila jsem co všechno k provozování masérství potřebuji a šla do toho.


No a tak jsem tady! Šťastná a vysmátá…. celou tu dobu, chodím do práce s radostí. Těším se na každý den a co je důležité, jsem pořád ZDRAVÁ. A to i přesto, že začátky byly opravdu víc než těžké,  (myslím hlavně finančně). Nicméně víra, že bude líp a radost z činnosti, která mě velice obohacuje, mě držela na nohou a vlastně drží dodnes. Dnes už vím, že to bylo opravdu to nejlepší co jsem mohla udělat.

Příběhy lidí, které si tady vyslechnu, nebo vyčtu na zádech,  mě posunují dál. Dál se vzdělávám, abych mohla pomoci co největšímu počtu lidí. Největší odměnou jsou pro mě rozzářené úsměvy klientů a jejich viditelná úleva, když z masérny odcházejí.

A za to jim moc a moc děkuji....

Mějte moc krásné dny a těším se na Vás..... Smile Vaše Monika

napsáno pro inspirace všem lidičkám .....

NWQzYzE3Z