NOVINKY

arr3Nohy Nohy Vás nesou. Tam kam potřebujete i tam kam nechcete jít. Vaše nohy dokážou jít, běžet,... arr3cena terapie...

KONTAKTY

Studio Kopretina
Modrý pavilon, Chittussiho 1001/9
Slezská Ostrava
tel: +420 603 909 748
napište nám
Bc. Monika Kirmanová
provozní doba: Po-Pá dle objednávek

ANKETA

Jakou masáž máte nejraději?

Relaxační Relaxační 44% Medovou Medovou 18% Horké kameny Horké kameny 18% Aromamasáž Aromamasáž 20%

 


terapie EFT

Co je to metoda EFT?

Metoda EFT je dle mých zkušeností zázrak dnešní doby a podle mého mínění by se měla vyučovat ve školách. Já sama jsem si ověřila v praxi, jakou změnu ve mě používaní této metody nastolilo. V rodině se vyřešil dlouholetý problém,mí rodinní příslušníci začali být uvědomělejší a tím pádem se již dalo s tímto problémem pracovat.

Z okolí mám zpětnou vazbu v tom smyslu, že se mě známí ptají jak to dělám, že jsem tak v pohodě. Že zářím ...ne nevymýšlím si, jen opakuji jejich slova. Až mě to samotnou překvapuje, protože já sama na sobě toto nepozoruji. Pozoruji však obrovskou úlevu a vnitřní klid a především jistotu, že můžu s jakoukoli situací čí s problémem pracovat.

Pro mě je EFT nástroj, který mi dává sílu zvládat každodenní starosti s větším nadhledem. Pravda pokaždé se mi nepodaří mít nadhled okamžitě. Taky jsem jenom člověk učící se za pochodu a určitě dělám spoustu chyb, ale dnes už se za chyby nepeskuju. Nenádávám si jako kdysi. Díky tzv. chybám se učím a rostu. A pak se směju, když si uvědomím co naše mozky dokážou vyplodit za fantasmagorii jen abychom dostatečně trpěli a měli důvod být nešťastní.

Poznáváte se tady v tom trochu? Nejste v mnoha situacích se sebou spokojeni a pak si nadáváte jaká jste kráva, debil, idiot a já nevím co ještě?

Tak vítejte v klubu mnoha krav, debilů, idiotů, kteří se nevědomky podceňují a neustále se kritizují. Ovšem co je podstatné? Že to není vaše přirozenost. Že to nemate ze svých hlav, jsou to vaše naučené programy, které vám tam zasadil někdo jiný. Rodiče, učitelé, kamarádi ti všichni....Ale ani oni to nedělali záměrně. Prostě to měli naučené od svých rodičů, učitelů, kamarádů. A jejich rodiče to měli naučené zase od svých rodičů, učitelů, kamarádů a tak to jde pořád dokola několik generací nazpátek a nikdo neví, kdy to vlastně začlo.

Vy vlasntě ani nevíte, že jste k sobě kritiční, přijde vám to normální. Máte to naučené ....Ale věřte mi, pokud byste nebyli na sebe tak moc přísní, hodně by se vám ulevilo.Viděli byste víc radosti kolem sebe, víc příležitostí, dělat věci, které vás baví. Dovolili byste si to! Ve chvíli, kdy se přestanete vidět a vnímat, jako nedokonalí, jakákoliv pochybnost zda to či ono děláte správně, zmizí. Nečekejte uznání a pochvalu od druhých, málokdy se vám jí dostane a pak jste z toho rozmrzelí. Sami sebe oceňte a pochvalte. Že to neumíte? Že vám to přijde divné? Že si to nezasloužíte?

Nemáte pravdu! Zasloužíte!

Pokud sami sebe neumíte ocenit a pochválit, je nejvyšší čas se to začít učit.

A k tomu nám může posloužit mimo jiné, výše zmíněná metoda EFT Emotional Freedom Techniques.- technika emoční svobody.

Tato technika vám pomůže zbavit se strachu, úzkosti, nesebelásky a různých omezení. Naučí vás sebedůvěře, sebehodnotě. Vede ke svobodě a k vytváření své vlastní reality a svého světa.

Těším se na vás

s úctou vaše Monika

MjFhNTJ